Департамент надання адміністративних послуг

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ ДОКУМЕНТИ ДЕПАРТАМЕНТУ

Місія, функції, повноваження та завдання департаменту надання адміністративних послуг

Положення про департамент надання адміністративних послуг Кропивницької міської ради

Положення про структурні підрозділи департаменту надання адміністративних послуг Кропивницької міської ради (01.11.2021)

Регламент Центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» міста Кропивницького

Положенняпро Реєстр мешканців Кропивницької міської територіальної громади

Рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються в Центрі надання адміністративних послуг м. Кіровограда»

КЕРІВНИЦТВО, КОНТАКТИ ДЕПАРТАМЕНТУ

Структура департаменту надання адміністративних послуг

Графік прийому громадян (25.01.2021)

ПОСЛУГИ ДЕПАРТАМЕНТУ

Перелік адміністративних послуг, які надаються в Центрі надання адміністративних послуг м.Кропивницького (оновлено 10.10.2023)

Перелік адміністративних послуг, які надаються в смт Нове (оновлено 10.10.2023)

Перелік платних послуг в Центрі надання адміністративних послуг м. Кропивницького​ (10.02.2021)

Графік роботи суб'єктів надання адміністративних послуг в Центрі надання адміністративних послуг м. Кропивницького​ (19.08.2021)

УГОДИ, ДОГОВОРА ДЕПАРТАМЕНТУ

Регламент технічної взаємодії між Державною міграційною службою України та департаментом надання адміністративних послуг Кропивницької міської ради щодо прийняття Центром заяв-анкет для внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посвідки на постійне місце проживання та посвідки на тимчасове проживання (04.01.2022)

Договір доручення на часткову обробку персональних даних, надання уповноваженим суб'єктам доступу до інформації Єдиного державного демографічного реєстру (04.01.2022)

Узгоджене рішення із Регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в Кіровоградській області про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг (25.06.2021)

Угода про співробітництво з надання адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення у Центрі надання адміністративних послуг у форматі "Прозорий офіс" міста Кропивницького (11.09.2020)

Узгоджене рішення з Південно-Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Дніпро) щодо надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького (11.03.2020)

Меморандум, щодо надання адміністративних послуг щодо реєстраціх декларацій (внесення змін до декларацій) про початок будівельних робіт, реєстрації декларацій (внесення змін до декларацій) про готовність об`єкта до експлуатації Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Кіровоградській області через Центр надання адміністративних послуг

Угода про здійснення он-лайн консультацій з питань надання адміністративних послуг через програмне забезпечення Skype

ЗВІТИ ПРО РОБОТУ

Звіт про роботу департаменту надання адміністративних послуг за 2023 рік

Аналіз якості надання адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послугу форматі “Прозорий офіс” міста Кропивницького за 2023 рік

Аналіз якості надання адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послугу форматі “Прозорий офіс” міста Кропивницького за 2022 рік

Аналіз якості надання адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послугу форматі “Прозорий офіс” міста Кропивницького за 2021 рік

Звіт про роботу департаменту надання адміністративних послуг за 2020 рік

Аналіз якості надання адміністративних послуг в Центрі надання адміністративних послуг у форматі "Прозорий офіс" міста Кропивницького за 2020 рік

Звіт про роботу управління адміністративних послуг за 2019 рік

Аналіз якості надання адміністративних послуг в Центрі надання адміністративних послуг міста Кропивницького за 2019 рік

Звіт про роботу управління адміністративних послуг за 2018 рік

Звіт про роботу управління адміністративних послуг за 2017 рік

Звіт про роботу управління адміністративних послуг за 2016 рік

ВІДКРИТІ ДАНІ

НАКАЗ "Про призначення відповідальної особи за оприлюднення наборів даних"