Департамент містобудування та земельних ресурсів міської ради (управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища)

1. Рішення про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, оренду, постійне користування із земель комунальної власності (оновлено 21.02.2023)

2. Рішення про передачу в постійне користування або в оренду земельної ділянки із земель комунальної власності (затвердження проєкту під нерухомим майном) (оновлено 21.02.2023)

3. Рішення про передачу земельної ділянки у власність або оренду із земель комунальної власності для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення садівництва, для індивідуального дачного будівництва, для будівництва індивідуальних гаражів у межах норм, визначених Земельним кодексом України (громадянам) (оновлено 03.07.2023)

4. Рішення про передачу земельної ділянки в оренду (сформована земельна ділянка, але не зареєстрована в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно)

5. Рішення про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом зміни цільового призначення

6. Рішення про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом зміни цільового призначення

7. Рішення про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в оренду, у власність, в постійне користування (оновлено 21.02.2023)

8. Рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду, в постійне користування (оновлено 21.02.2023)

9. Рішення про поновлення (продовження) договору оренди землі (договору оренди земельної ділянки), договору на право тимчасового користування землею (в тому числі, на умовах оренди) (оновлено 19.12.2023)

10. Рішення про вилучення земельних ділянок (розірвання, припинення договору оренди землі, права постійного користування) або внесення змін до договору оренди землі без зміни цільового призначення земельних ділянок (оновлено 21.02.2023)

11. Рішення про внесення змін до рішення міської ради з земельних питань

12. Рішення про надання дозволу на встановлення обмеженого платного або безоплатного користування чужою земельною ділянкою на умовах сервітуту

13. Рішення про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу (несформована земельна ділянка, але є нерухоме майно) / надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки (сформована земельна ділянка під майном) (оновлено 21.02.2023)

14. Рішення про продаж земельної ділянки комунальної власності (створено 21.02.2023)

15. Рішення про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність або оренду із земель комунальної власності через земельні торги (без об’єктів нерухомості)

16. Укладання договору оренди землі або договору про встановлення земельного сервітуту

17. Укладання додаткової угоди про поновлення діючого договору оренди землі, право оренди якої зареєстровано у встановленому законом порядку

18. Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню (оновлено 02.01.2024)

19. Ордер на видалення зелених насаджень (оновлено 02.01.2024)

20. Рішення про надання дозволу на поділ чи об'єднання земельних ділянок

21.Рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу чи об'єднання земельних ділянок

22. Рішення про надання дозволу на передачу в суборенду орендованої земельної ділянки (або її частини)

23. Дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення

24. Анулювання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення

25. Рішення про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (створено 21.02.2023)

26. Рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (створено 21.02.2023)

27. Протокол комісії по розгляду земельних спорів (створено 21.02.2023)

28. Повернення земельної ділянки згідно акту приймання-передачі (створено 27.06.2023)

Департамент містобудування та земельних ресурсів (для внутрішнього користування)