Заступник місністра юстиції Гія Гецадзе залишився задоволеним роботою ЦНАПУ у Кропивницькому

ЗАСТУПНИК МІСНІСТРА ЮСТИЦІЇ ГІЯ ГЕЦАДЗЕ ЗАЛИШИВСЯ ЗАДОВОЛЕНИМ РОБОТОЮ ЦНАПУ У КРОПИВНИЦЬКОМУ

У Кропивницькому з робочим візитом перебуває перший заступник місністра юстиції України Гія Гецадзе.

В рамках візиту він зустрівся з міським головою Андрієм Райковичем та секретраем міської ради Андрієм Табаловим.
 - Значна частина повноважень сьогодні передана на місця, до органів місцевого самоврядування, -  відзначив під час розмови Гія Гецадзе. – Для нас важливо, щоб всі адміністративні послуги, які отримують люди, були високої якості.
 Андрій Райкович запевнив заступника міністра, що міська рада приділяє значну увагу розвитку Центру надання адміністративних послуг у Кропиницькому і він сьогодні є одним з кращих.
- Нещодавно ЦНАП почав працювати за шестиденним робочим графіком, - підкреслив очільник міста. – Це зручно людям, вони мають можливість в суботу отримати необхідні дозвільні документи, зареєструвати місце проживання чи оформити підприємництво. Розширюємо і спектр послуг: останніми до структури центру надання адмінпослуг увійшли юристи, які безоплатно надають громадянам вторинну правову допомогу. Це надзвичайно важливо, особливо для малозабезпечених категорій, для вимушених переселенців.
Гія Гецадзе у супроводі Андрія Райковича і Андрія Табалова ознайомився з роботою структурних підрозділів міського ЦНАПу, завітав до центру надання вторинної правової допомоги і побаченим залишився задоволеним.

фото Ігоря Філіпенка

Джерело  kr-rada.gov.ua