Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького "Прозорий офіс"
25006, м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26, email: cnap@krmr.gov.ua
Новини

Завдяки автоматичному обміну даними між реєстрами Міграційної та Податкової служб надається послуга ID-14

Понеділок, 22 березня 2021 15:45

З метою створення сприятливих умов для реалізації прав особи Державна міграційна служба України спільно з Державною податковою службою України реалізували експериментальний проект ID-14. Він полягає в тому, що особи віком від 14 до 18 років під час оформлення першого паспорта громадянина України у формі картки мають можливість одночасно зареєструватися в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.

 

Реалізація проекту стала можливою завдяки впровадженню спеціального програмного забезпечення з автоматичного обміну інформацією між Єдиним державним демографічним реєстром (ЄДДР) та Державним реєстром фізичних осіб - платників податків (ДРФО).

 

Відтак, дітям перед оформленням ID-картки вперше вже не потрібно звертатися до Державної податкової служби, щоб отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП). Натомість - під час подачі документів слід повідомити працівнику ДМС (ЦНАП або центру обслуговування громадян "Паспортний сервіс") про своє бажання отримати податковий номер одночасно з оформленням ID-картки. Після цього ДПС присвоює особі податковий номер та відправляє його до ДМС для внесення до паспорта громадянина України у формі ID-картки. В результаті – дитина отримує перший паспортний документ з уже внесеним на нього податковим номером.

 

На сьогодні територіальними підрозділами Міграційної служби оформлено та видано понад 60 тисяч паспортів громадянина України з одночасною реєстрацією в ДРФО. Послуга у підрозділах ДМС та у центрах надання адміністративних послуг надається безкоштовно.

 

Державна міграційна служба України

 Загальний графік роботи центру
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адміністратори ведуть прийом:
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адреса центру:
вул. Архітектора Паученка, 41/26
(навпроти Краєзнавчого музею)
E-mail: cnap@krmr.gov.ua
веб-сайт: dozvil.kr-rada.gov.ua
тел. 0522-30-87-90, 050-377-70-22, 067-360-64-03 (багатоканальні)