Запрошуємо приєднатися до 423 окремого батальйону безпілотних систем!

Вівторок, 30 липня 2024 14:03

Цей підрозділ відточує бойову майстерність і готується до застосування за призначенням у зоні активного проведення бойових дій. Якщо Ви хочете стати частиною команди, яка змінює хід сучасних військових конфліктів, наш батальйон шукає нових бійців!

На озброєнні батальйону є FPV-дрони, ударні безпілотні літальні апарати (БпЛА), розвідувальні БпС і наземні роботизовані комплекси. Батальйон складається з військовослужбовців із бойовим досвідом, які передають свої знання та вміння іншим членам особового складу.

Чому варто приєднатися до нашого підрозділу?

✅Безпілотні літальні апарати змінюють обличчя сучасної війни. Вони забезпечують швидкість, точність та безпеку, що робить їх незамінним інструментом у протистоянні з ворогом. У нашому батальйоні ви матимете можливість працювати з найсучаснішими технологіями та обладнанням, які допомагають захищати нашу країну.

✅Майбутнє військових конфліктів, без сумніву, буде пов’язане з подальшим розвитком і використанням БПЛА. Приєднавшись до нас, ви станете частиною цієї революції, отримуючи неоціненний досвід та навички.

Як приєднатися?

Якщо ви маєте бойовий досвід або бажаєте навчитися новітнім військовим технологіям, зв’яжіться з нами за номер телефону +380979974188. Ми з радістю надамо вам всю необхідну інформацію та відповімо на ваші запитання.

Звертайся особисто у Центр рекрутингу української армії у "Прозорому офісі " Кропивницького (вул. Архітектора Паученка, 41/26, каб № 118, «синій сектор») або ж 050 012 79 15, recruit@krmr.gov.ua.

Приєднуйтесь до нас і станьте частиною команди, яка визначає майбутнє! Разом ми зможемо захистити нашу землю та здобути перемогу!