Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького "Прозорий офіс"
25006, м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26, email: cnap@krmr.gov.ua
Новини

Замовити результати адмінпослуги можна буде додому чи на поштове відділення

Четвер, 27 січня 2022 11:10

У вересні минулого року Мінцифра зробила доступною доставку свідоцтва про народження дитини додому завдяки єМалятко. Сьогодні розширюється кількість адмінпослуг, результати яких можна швидко та комфортно отримати Укрпоштою.

 

Уряд ухвалив відповідні зміни до Правил надання послуг поштового зв’язку та Примірного регламенту ЦНАП.

 

Громадяни зможуть отримати поштою, зокрема дозвільні документи, витяги з державних реєстрів, результати пенсійних послуг, взяття на облік ВПО тощо.

 

«У законодавстві був відсутній єдиний для всіх порядок доставки результатів адмінпослуг. Відтепер, завдяки прийнятому Урядом положенню, не потрібно ходити до ЦНАП двічі — за оформленням заявки на послугу та отриманням результату. Громадяни зможуть отримати необхідні документи вдома», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

 

Українці зможуть замовити результати адмінпослуг додому чи на поштове відділення. Юридичним особам листи надсилатимуть в абонентські поштові скриньки, канцелярії або вручатимуть представникові. А ЦНАПи нарешті отримають чіткий алгоритм взаємодії з клієнтами та поштою щодо надсилання результатів.

 

Дізнатися, де розташований найближчий до вас Центр, графік його роботи, актуальні контакти та іншу інформацію можна на платформі Дія.Центрів.

 

Довідково - послуги поштового зв’язку для рекомендованих листів з позначкою «Адміністративна послуга» оплачуються суб'єктом звернення під час їх замовлення або при отриманні у поштовому відділенні чи за визначеною суб'єктом звернення адресою у порядку, визначеному національним оператором поштового зв'язку згідно із законодавством.

 Загальний графік роботи центру
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адміністратори ведуть прийом:
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адреса центру:
вул. Архітектора Паученка, 41/26
(навпроти Краєзнавчого музею)
E-mail: cnap@krmr.gov.ua
веб-сайт: dozvil.kr-rada.gov.ua
тел. 0522-30-87-90, 050-377-70-22, 067-360-64-03 (багатоканальні)