Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького "Прозорий офіс"
25006, м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26, email: cnap@krmr.gov.ua
Новини

Як під час воєнного стану вести господарську діяльність без отримання відповідних дозволів/ліцензій?

Неділя, 15 травня 2022 10:29

Кабінет Міністрів України Постановою від 18 березня 2022 р. № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану» установив, що у період воєнного стану право на провадження господарської діяльності може набуватися суб'єктами господарювання на підставі подання до Міністерства економіки декларації про провадження господарської діяльності (далі — декларація), без отримання дозвільних документів (документів дозвільного характеру, ліцензій або інших результатів надання публічних послуг), крім видів господарської діяльності за переліком згідно з додатком 2.

 

Декларація подається у довільній формі, проте слід вказати наступні дані:

 

1. Відомості про суб'єкта господарювання:

 

  • для юридичної особи — організаційно-правова форма, повне і скорочене найменування (у разі наявності), ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ та місцезнаходження;

 

  • для фізичної особи — підприємця — прізвище, власне ім'я, по батькові (за наявності), реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія (за наявності), ноер паспорта громадянина України (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті громадянина України) та місце проживання.

 

2. Відомості про фактичну адресу (адреси) провадження господарської діяльності.

 

3. Назва виду господарської діяльності, який провадиться суб'єктом господарювання.

 

4. Назва дозвільного документа (назви дозвільних документів) на заміну якого (яких) на період воєнного стану подана декларація.

 

5. Відмітка про те, що суб'єкт господарювання ознайомлений з вимогами законодавства, якими встановлено вичерпний перелік вимог до провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, отриманню документа дозвільного характеру, іншого результату надання публічної послуги, на заміну якого подана декларація, та зобов’язується їх виконувати.

 

Декларація може бути подана незалежно від задекларованого (зареєстрованого) місцезнаходження (місця проживання), місця провадження господарської діяльності або місцезнаходження відповідного об'єкта:

 

  • в електронній формі - через Єдиний державний веб-портал електронних послуг, зокрема засобами мобільного додатку Порталу Дія (запрацює найближчим часом);

 

  • у паперовій формі - через центр надання адміністративних послуг (особисто суб'єктом господарювання або уповноваженою особою).

 

Документи необхідно подати до ЦНАП «Прозорий офіс» м. Кропивницького – синій сектор. Зразок заяви та роз'яснення за посиланням - https://cutt.ly/lHlphFr.

 

Адреса «Прозорого офісу» - вул. Архітектора Паученка, 41/26, (навпроти Краєзнавчого музею).

 

Графік роботи: понеділок – четвер 8:00-17:00 год, п'ятниця 8:00-16:00 год. Телефон для консультацій - (0522) 30-87-90, 050-377-70-22, 067-360-64-03.

 

Звертаємо увагу, що суб'єкти господарювання, які набули право на провадження господарської діяльності на підставі декларації, у разі відсутності відповідних дозвільних документів (документи дозвільного характеру, ліцензії та/або інші результати надання публічних послуг), невідкладно, але не пізніше одного місяця після припинення чи скасування воєнного стану звертаються до відповідних органів ліцензування, дозвільних органів та суб'єктів надання публічних (електронних публічних) послуг і отримують відповідні дозвільні документи в порядку, строки та на умовах, передбачених законодавством, без зупинення (припинення) їх діяльності.

 

 Загальний графік роботи центру
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адміністратори ведуть прийом:
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адреса центру:
вул. Архітектора Паученка, 41/26
(навпроти Краєзнавчого музею)
E-mail: cnap@krmr.gov.ua
веб-сайт: dozvil.kr-rada.gov.ua
тел. 0522-30-87-90, 050-377-70-22, 067-360-64-03 (багатоканальні)