Як отримати копію чи витяг з рішення виконавчого комітету міської ради або розпорядження міського голови?

П'ятниця, 28 травня 2021 09:55

Надання зазначеної адміністративної послуги регламентується частиною 11 статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 5 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, Законом України “Про адміністративні послуги”.

Копія чи витяг замовляється у Центрі надання адміністративних послуг “Прозорий офіс” Кропивницького особисто або, направивши відповідне звернення поштою (вул. Архітектора Паученка, буд.41/26, 25006).

У разі особистого звернення необхідно подати адміністратору заяву/звернення. При собі необхідно мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу; копію рішення/витяг з рішення виконавчого комітету міської ради або розпорядження міського голови (у разі наявності). Довіреність у разі подання документів уповноваженою особою (від фізичних осіб підпис засвідчується нотаріально).

Копія рішення/витяг з рішення виконавчого комітету міської ради або розпорядження міського голови в кількості 10 сторінок надається безоплатно, понад 10 сторінок платно (відповідно до рішення Виконавчого комітету Кропивницької міської ради від 10 березня 2020 року № 119 “Про внесення змін до рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від 11 вересня 2019 року № 521 „Про встановлення розміру витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію” згідно із статтею 21 Закону України “Про доступ до публічної інформації”).

Строк надання адміністративної послуги - 10 робочих днів.

Підставою для відмови у наданні адміністративної послуги може бути:

- відсутність запитуваного рішення;

- відсутність потрібної інформації у запитуваному документі;

- у рішенні наявна інформація з обмеженим доступом.

Способи отримання відповіді (результату) - особисто або через уповноважену особу, поштою або за допомогою інших засобів зв’язку через Центр надання адміністративних послуг.