Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького "Прозорий офіс"
25006, м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26, email: cnap@krmr.gov.ua
Новини

Відомості з Єдиного державного реєстру – механізм отримання

Вівторок, 16 лютого 2021 11:05

Як отримати відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань?

 

Відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, є відкритими і загальнодоступними (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних).

 

Існує кілька варіантів надання інформації з Єдиного державного реєстру:

 

    1) безоплатний доступ через портал електронних сервісів до відомостей, які актуальні на момент запиту. Він надається з метою перегляду, копіювання та друку. Скористатись такою опцією можна за посиланням - https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search. Пошук здійснюється без реєстрації користувача на порталі за кількома критеріями, зокрема за найменуванням або ідентифікаційним кодом юридичної особи.

 

    2) витяги у паперовій та електронній формі, що містять відомості, актуальні на момент запиту або на визначену дату.

 

Витяг з ЄДР у паперовій формі надається за відповідним запитом заявника шляхом звернення до уповноваженого суб'єкта державної реєстрації, центру надання адміністративних послуг або нотаріуса. Разом із запитом заявник подає документ, що підтверджує внесення плати за надання витягу з Єдиного державного реєстру.

 

Витяг з ЄДР в електронній формі надається за відповідним запитом через портал електронних сервісів за посиланням - https://usr.minjust.gov.ua/content/home. («Замовити відомості з ЄДР» — «Створити запит») за умови реєстрації користувача на порталі та справляння плати за надання таких відомостей з використанням платіжних систем через мережу Інтернет.

 

    3) документи у паперовій та електронній формі, що містяться в реєстраційній справі.

 

У паперовій формі їх можна отримати, звернувшись до центру надання адміністративних послуг, утвореного при суб'єкті державної реєстрації. Разом із запитом заявник подає документ, що підтверджує внесення плати за надання документа в паперовій формі, що міститься у реєстраційній справі. Плата справляється за кожен отриманий документ. Реєстраційна справа в паперовій формі щодо юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації) зберігається у суб'єкта державної реєстрації за місцезнаходженням юридичної особи.

 

Деталі – в публікації на сайті: https://bit.ly/37kj4m1

 

Міністерство юстиції України

 

Нагадуємо, що відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань можна отримати он-лайн і зекономити власний час або в ЦНАП "Прозорий офіс" (вул. Архітектора Паученка 41/26) каб. № 104 - помаранчевий сектор. Графік роботи: понеділок-четвер з 8:00 до 17:00, п'ятниця до 16:00 год., з 12:00 до 12:30 год санітарне прибирання без доступу відвідувачів.

 Загальний графік роботи центру
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адміністратори ведуть прийом:
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адреса центру:
вул. Архітектора Паученка, 41/26
(навпроти Краєзнавчого музею)
E-mail: cnap@krmr.gov.ua
веб-сайт: dozvil.kr-rada.gov.ua
тел. 0522-30-87-90, 050-377-70-22, 067-360-64-03 (багатоканальні)