Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького "Прозорий офіс"
25006, м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26, email: cnap@krmr.gov.ua
Новини

Відкриття відділення ЦНАПу на селищі Новому у Кропивницькому дозволить отримувати на місці 96 послуг

П'ятниця, 5 лютого 2021 13:22

Організація роботи віддаленого відділення ЦНАПу на території Новенського старостинського округу стала темою порядку денного робочої наради, яку провела керуюча справами виконавчого комітету міської ради Світлана Балакірєва з керівниками виконавчих органів сьогодні, 05 лютого.

 

Найперше, новенчани повинні мати повну інформацію про роботу відділення з надання адміністративних і соціальних послуг на території селища, наголосила Світлана Балакірєва.

 

- Людям потрібно детально і доступно роз’яснити, що таке адміністративна послуга, реєстраційна дія - реєстрація місця проживання, виписка, допомога при наданні субсидії, оформлення земельної ділянки. Жителі Новенського округу мають також знати, які послуги вони можуть отримати безпосередньо тут, на місці, і які документи для цього потрібні, - наголосила Світлана Балакірєва.

 

За інформацією старости Новенського старостинського округу Любові Марченко, на теперішній час у відділі реєстрації осіб працюють двоє працівників, у визначені дні приймає адміністратор із центру надання адміністративних послуг. У майбутньому планується облаштувати робочі місця ще трьом спеціалістам з питань реєстрації місця проживання, надання адміністративних та соціальних послуг.

 

Під час наради порушувалося також питання ремонту приміщення, а саме: кімнати прийому громадян представниками департаменту надання адмінпослуг, головного входу та можливість облаштування пандусу. Управлінню капітального будівництва доручено оглянути приміщення та до кінця наступного тижня визначити обсяги і терміни робіт та надати свої пропозиції.

 

Як повідомив директор департаменту надання адміністративних послуг міської ради Олександр Нікітенко, у відділенні Новенського старостинського округу планують надавати 96 послуг.

 Загальний графік роботи центру
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адміністратори ведуть прийом:
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адреса центру:
вул. Архітектора Паученка, 41/26
(навпроти Краєзнавчого музею)
E-mail: cnap@krmr.gov.ua
веб-сайт: dozvil.kr-rada.gov.ua
тел. 0522-30-87-90, 050-377-70-22, 067-360-64-03 (багатоканальні)