УДМС готується до електронної інформаційної взаємодії з органами реєстрації

Середа, 10 лютого 2021 16:08

На розширеній онлайн-нараді з керівниками структурних і територіальних підрозділів в Управлінні Державної міграційної служби у Кіровоградській області обговорили новий етап взаємодії з органами реєстрації в електронному форматі.

З 1 квітня буде впроваджено передачу інформації про реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб в електронній формі органами реєстрації до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби для її подальшої передачі до Єдиного державного демографічного реєстру.

Для цього органам реєстрації необхідно підключитись до нової версії сервісу "Реєстр територіальних громад", що наразі здійснили не всі об'єднані територіальні громади на Кіровоградщині.

Аби якісно забезпечити виконання завдання Уряду начальник УДМС Володимир Гончаренко доручив керівникам районних підрозділів активно взаємодіяти з об'єднаними територіальними громадами з даного напрямку.

На порядку денному також були питання надання адміністративних послуг населенню, документування паспортом громадянина України у формі картки осіб, які досягли 14-річного віку, та осіб, які братимуть участь у складанні ЗНО, результативність протидії нелегальній міграції територіальними підрозділами та е-декларуваня за минулий рік.

Управління ДМС у Кіровоградській області