ЦНАП Кропивницького з 25 травня надає всі послуги

Понеділок, 25 травня 2020 13:35

Про це повідомив директор департаменту надання адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницький Сергій Коваленко.

- З 25 травня Центр надання адміністративних послуг повноцінно працює і надає всі адміністративні послуги мешканцям Кропивницького і області. Відповідне рішення прийнято сьогодні на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міськради. І продиктовано воно пом'якшенням карантинних заходів відповідно до Урядового рішення.

Разом з тим, наголошую, що ми і надалі маємо дотримуватися елементарних норм і правил, щоб не допустити повторного спалаху захворювання. Для цього вирішили розвантажити центральний вхід до Міської ради і до Центру  надання адмінпослуг. Зокрема, відкрили вхід з вулиці Гоголя. При цьому прийом відвідувачів здійснюється за попереднім записом. Також у Центрі необхідно дотримуватися соціальної дистанції, а це не більше одного відвідувача на 10 квадратних метрів приміщення. Всі відвідувачі повинні обов'язково бути в масках і прийти температурний скринінг. Так рекомендує Міністерство цифрової трансформації України, - відзначив директор департаменту надання адміністративних послуг.

Наразі, для отримання послуг з реєстрації чи зняття з реєстрації місця проживання, видачі довідки про реєстрацію необхідно звертатися за телефоном 35-83-85; державної реєстрації речових прав на нерухоме майно - за телефоном 35-83-79. Для отримання послуг необхідно завітати у Міську раду з вулиці Гоголя.

Для отримання адміністративних послуг, послуг дозвільних органів звертайтеся за телефоном 35-61-60, 35-61-64; державної реєстрації фізичних осіб, юридичних осіб підприємців – за телефоном 35-83-85. Для отримання послуг необхідно завітати у Міську раду з центрального входу.