ЦНАП Кропивницького розширює свої можливості: запроваджено дванадцять додаткових послуг

Середа, 24 червня 2020 11:14

Виконавчий комітет міської ради Кропивницького вперше після запровадження в обласному центрі карантину провів своє засідання у звичному режимі. У вівторок, 23 червня, до порядку денного чергового засідання виконкому було включено низку актуальних для життєдіяльності громади питань.

- Це надзвичайно важливо, мати можливість під час прийняття важливих для громади рішень обговорити деталі, дивлячись в очі один одному, - відзначив перед початком засідання Андрій Райкович. – Тим більше, у такий складний для міста і всієї країни момент. Безумовно, ми вжили всіх заходів, щоб засідання відбувалося із дотримання усіх протиепідемічних вимог і дотримання соціальних дистанцій.

Серед інших питань, члени виконкому доповнили Перелік адміністративних послуг, що надаються через міський ЦНАП, дванадцятьма новими сервісами.

- Наразі через ЦНАП мешканці Кропивницького та жителі області можуть отримати 161 послугу, – відзначив під час засідання виконкому директор департаменту надання адміністративних послуг міської ради Сергій Коваленко. - Пропонуємо ввести у цей перелік ще дванадцять, які урегульовують майнові права дітей. Загалом, Центр надання адміністративних послуг надаватиме 173 різноманітних послуги з дотриманням єдиних стандартів та вимог до обслуговування відвідувачів.

Відповідно до прийнятого рішення, відтепер у ЦНАПі мешканці міста матимуть можливість  отримати додатково послуги з:
• надання дозволу на відмову від майнових прав дитини;
• надання дозволу на дарування житла на ім'я дитини;
• надання дозволу на дарування житла, право користування яким має дитина;
• надання дозволу на обмін житла, право користування яким має дитина;
• надання дозволу на обмін житла, яке належить або частина якого належить дитині;
• надання дозволу на придбання житла на ім'я дитини;
• надання дозволу на продаж цінних паперів, які належать дитині;
• надання дозволу на продаж житла, право користування ким має дитина;
• надання дозволу на продаж житла, яке належить або частина якого належать дитині;
• надання дозволу на укладання договору про визначення часток у житлі, право користування або право власності яким має дитина;
• надання дозволу на укладання договору про припинення права на аліменти для дитини у зв’язку з набуттям права власності на нерухоме майно;
• надання дозволу на продаж автомобіля, який належить або частина якого належить дитині.

Цього дня виконавчий комітет також погодив проєкт рішення міської ради Кропивницького «Про звільнення у 2020 році вихованців КЗ «Дитячий будинок «Наш дім» від сплати адміністративного збору, який зараховується до бюджету міста, підготовлений департаментом надання адміністративних послуг міської ради.