ЦНАП Кропивницького надає всі послуги

Вівторок, 24 березня 2020 16:11

"Адміністратори та працівники департаменту працюють у штатному режимі. Всі адмінстративні послуги мешканцям Кропивницького надаються згідно із попереднім записом. Наразі найбільше заявників звертається до управління адміністративних послуг та відділу реєстрації місця проживання особи. Разом з тим, хочу наголосити, що в останні дні, зі зміною режиму роботи ЦНАПУ, багато громадян почали користуватися он-лайн послугами через веб-сайт нашого ЦНАПУ та веб-сайт Міністерства юстиції», - повідомляє директор департаменту надання адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницький Сергій Коваленко.

За його словами адміністратори також консультують громадян по телефону з усіх послуг, що надає Центр.

«Не зменшилася у нас і географія заявників. Звертаються майже з усіх районів: Компаніївського, Знам'янського, Олександрівського, Новомиргородського, Устинівського, Бобринецького, Новгородківського, Новоукраїнського та, власне, Кропивницького районів і м. Олександрії. Найбільше - до відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно», - зазначив Сергій Коваленко.