Співпраця міграційників та "Прозорого офісу" у Кропивницькому

Четвер, 18 лютого 2021 10:50

Минулого року у місті Кропивницький відкрився сучасни Центр надання адміністративних послуг міської ради міста Кропивницького "Прозорий офіс".

У ЦНАПі поєднано надання адміністративних, соціальних та реєстраційних послуг.

Віднедавна "Прозорий офіс" прийняв й перших відвідувачів з питання оформлення біометричних паспортних документів.

Центр та Подільський і Фортечний районні відділи у м. Кропивницькому Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області співпрацюють як фронт- і бек-офіси.

Наразі міграційники активно надають методичну допомогу фахівцям "Прозорого офісу" з питань оформлення та видачі паспорта громадянина України та закордонного паспорта.

Чергова така робоча зустрічі відбулась у ЦНАП. У ній взяла участь завідувач Подільського РВ Ольга Люненко. Зустріч присвячена обговоренню як нормативної бази, так і безпосередньо консультаціям з питань, що виникають у спеціалістів "Прозорого офісу" у процесі оформлення ID-картки та закордонного паспорта.

За матеріалами вебсайту управління ДМС у Кіровоградській області