Робоча зустріч адміністраторів "Прозорого офісу" з фахівцями УДМС

Понеділок, 7 червня 2021 12:45

Кілька місяців як у Центрі надання адміністративних послуг Прозорий офіс Кропивницького розпочато надання містянам послуг з оформлення та видачі ID-картки та закордонного паспорта. Методичну допомогу міграційники у даному напрямку роботи ЦНАП надають регулярно.

Сьогодні під час робочої зустрічі за участі начальника Управління ДМС у Кіровоградській області Володимира Гончаренка розглядали проблемні аспекти в процедурі оформлення біометричних документів та взаємодії фронт- і бек-офісів, якими є Центр та Подільський і Фортечний районні відділи УДМС.

Співпраця між районними підрозділами Міграційної служби та ЦНАП - це єдиний процес оформлення та видачі біометричних документів. У ЦНАПі громадяни подають заяву на оформлення паспортного документа, а далі до роботи беруться міграційники: здійснюють усі необхідні перевірки та приймають рішення щодо друку документа, і вже готовий паспорт можна отримати у ЦНАП. Тому такі зустрічі фахівців різних відомств важливі аби механізм взаємодії був налагоджений.

Нагадаємо, ID-картку та закордонний паспорт у Кропивницькому можна оформити в Управлінні та Фортечному і Подільському районних відділах Міграційної служби, а також у Центрі надання адміністративних послуг "Прозорий офіс".

Управління державної міграційної служби України

в Кіровоградській області