Регіональний спортивний Форум ветеранів "Сильні України"

П'ятниця, 24 травня 2024 18:10

Регіональний спортивний Форум ветеранів "Сильні України" за участі народного депутата України, почесного президента "Федерації стронгмену України" Василя Вірастюка

Сьогодні, 24 травня, у конференц-залі «Прозорого офісу» Кропивницького відбувся Регіональний спортивний Форум ветеранів "Сильні України".

З вітальним словом та запевненням у співпраці і підтримці надзвичайно актуального для нашої країни напрямку звернувся начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович.

- Важливий захід за участі наших захисників та захисниць, стронгменів зі світовим ім’ям, народних депутатів, реабілітологів, кризових психологів. Професійна розмова про актуальне в умовах війни. Відновлення важкопоранених, їх соціалізація, створення для ветеранів комфортних умов для тренувань, - відзначив начальник ОВА.

Він також зазначив, що позитивні приклади по країні і, зокрема, у нас в області вже є. Але це надзвичайно багатогранний процес, що потребує фінансових і організаційних зусиль.

За його словами весь цей комплекс має бути заточеним на єдину мету - повернути воїнів до нормального життя, зокрема і через спорт.

Учасники Форуму обговорили актуальні проблеми реабілітації ветеранів, перспективи реабілітації через спорт, розбудову ветеранської спортивної спільноти в регіоні.

Більше фото за посиланням - https://dozvil.kr-rada.gov.ua/galereya-prozoriy-ofis/regionalniy-sportivniy-forum-veteraniv-silni-ukrayini-24052024/