«Прозорий офіс» розпочав видачу закордонних та ID-паспортів

Понеділок, 1 березня 2021 14:49

Про це повідомив директор департаменту надання адміністративних послуг міської ради Олександр Нікітенко.

- Ще у середині 2020 року департамент спільно із управлінням державної міграційної служби України в Кіровоградській області розпочав співпрацю стосовно надання паспортних послуг через центр надання адміністративних послуг. Після завершення усіх підготовчих робіт «Прозорий офіс» розпочав видачу закордонних та ID-паспортів, - сказав Олександр Нікітенко.

Наразі, мешканці Кропивницького можуть у ЦНАП «Прозорий офіс» отримати такі паспортні послуги:

- оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України (у формі картки);

- оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку;

- оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше особі у віці з 14 до 18 років з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків;

- оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжечки);

- оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм;

- оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм замість втраченого або викраденого;

- оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм у зв'язку із обміном.

З умовами та вартістю послуг отримання чи заміни паспортів можна ознайомитися на вебсайті департаменту - https://dozvil.kr-rada.gov.ua/.../upravlinnya.../.

Наголошуємо, що адміністративні послуги з оформлення і видачі паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку, а також оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше особі у віці з 14 до 18 років з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків є безоплатними. Інші послуги є платними.