Правила роботи ЦНАП «Прозорий офіс» під час повітряної тривоги

Середа, 17 січня 2024 10:22

Війна вносить жорсткі корективи у наше життя. Ворог нещадно атакує як прифронтову, так і тилову територію. Цілить у мирні об'єкти.

Шановні громадяни, звертаємо Вашу увагу, що під час повітряної тривоги обслуговування у підрозділах ЦНАП призупиняється відповідно до правил, встановлених центральними органами виконавчої влади.

Відвідувачі мають залишити приміщення і прослідувати у найближче укриття.

Якщо повітряна тривога оголошена до початку робочого дня ЦНАПу (8:00 год.) – приймання громадян розпочинається після офіційного закінчення повітряної тривоги, а у разі оголошення повітряної тривоги протягом робочого дня – приймання громадян відновлюється після офіційного закінчення повітряної тривоги і повернення працівників на робочі місця.

Сподіваємося на Ваше розуміння.

Наполегливо просимо не ігнорувати правила безпеки і, у разі тривоги, перейти в укриття.

Адреси укриттів, що найближче знаходяться до ЦНАПу:

- вул. Шевченка, 36, КНП «Стоматологічне об’єднання» КМР» Лікувальний корпус;

- вул. Шевченка, 36, КНП «Дитяча міська лікарня» КМР» Поліклінічний корпус;

- вул. Архітектора Паученка, 45/35, КНП «Центральна міська лікарня» КМР» Стаціонар № 2;

- вул. Архітектора Паученка,51/44, підвальне приміщення ж/б.

Заявники, які попередньо записалися на прийом і час прийому яких припав на час повітряної тривоги, після відбою мають звернутися до адміністраторів центральної рецепції ЦНАПу.