Подаємо заяву про отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива через Дію

Вівторок, 28 листопада 2023 11:28

Міністерство соціальної політики України нагадує, що на порталі Дія ви можете подати заяву про отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива.

Отже, хто може отримати субсидію:

???????? людина, яка зареєстрована в житловому приміщенні;

???????? особа, яка не зареєстрована, але фактично проживає на підставі договору оренди;

???????? внутрішньо переміщена особа, яка фактично проживає без укладення договору оренди;

???????? неповнолітня дитина, яка залишилася без батьківської опіки і має офіційного представника чи опікуна;

???????? недієздатна особа працездатного віку, над якою встановлено опіку;

???????? індивідуальний забудовник, будинок якого не прийнято в експлуатацію, але нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

Незабаром форма подачі заяви спроститься. Наразі до тестування сервісу можуть долучитись користувачі Дії, які мають: українське громадянство, картку платника податків (РНОКПП) та підстави для отримання субсидії.

Зареєструватися на бета-тест можна за посиланням: https://t.me/diia_beta_bot?start=home

Створення більш гнучкого механізму отримання соціальної підтримки та послуг передбачає, що збір всієї інформації, необхідної для призначення субсидії, тепер буде завданням держави, а не громадян.