Перевірка транслітерації

Неділя, 28 квітня 2024 10:50

Під час оформлення паспортних документів важливо звертати увагу на написання латинськими літерами «прізвища» та «ім’я» адже написання здійснюється в автоматичному режимі

Перевірити транслітерацію можна за допомогою сервіса - https://dmsu.gov.ua/services/transliteration.html

Змінити транслітерацію прізвища та/або імені можливо лише за особистою заявою та на підставі попередньо виданих діючих документів, які:

✅ посвідчують особу та підтверджують громадянство України;

✅ підтверджують факт народження, зміну імені (у тому числі в разі укладання або розірвання шлюбу), виданих компетентними органами іноземної держави та легалізованих в установленому порядку.

Крім того:

✅ в ID-картці прізвище особи може бути виконано відповідно до написання прізвища її дитини, батьків (або одного з них) у раніше виданих їм паспортах (у т.ч. паспортах для виїзду за кордон, виданих іноземними державами, якщо дитина/батьки є іноземцями);

✅ у закордонному паспорті написання прізвища особи може бути виконано відповідно до написання прізвища її дитини, батьків (або одного з них) чи одного з подружжя у раніше виданих їм паспортах для виїзду за кордон (у т.ч. паспортах для виїзду за кордон, виданих іноземними державами, якщо дитина/батьки/одне з подружжя є іноземцями).

Нагадуємо, що ЦНАП "Прозорий офіс" надає послуги із оформлення паспортних документів у кабінеті 121 (синій сектор) за попереднім записом. Консультація у режимі "живої черги". Ми працюємо за таким графіком: понеділок-четвер із 8:00 до 17:00, п"ятниця до 16:00, субота, неділя - вихідний. У разі повітряної тривоги прийом громадян не проводиться і переноситься на час її завершення.