Оновлення даних військовозобов'язаними через ЦНАП «Прозорий офіс» - покроковий алгоритм

Понеділок, 20 травня 2024 09:32

18 травня вступив в дію закон про мобілізацію, згідно якого військовозобов'язані громадяни мають оновити свої дані. Зробити це можна в місцевому Територіальному центрі комплектування або в Центрі надання адміністративних послуг «Прозорий офіс», мобільний додаток «Резерв+».

Для того, щоб оновити свої дані через «Прозорий офіс» Кропивницького необхідно особисто прийти у центр надання адміністративних послуг. При собі потрібно мати наступні документи:

✅ паспорт;

✅ ідентифікаційний код.

Важливо, Центр прийматиме усіх військовозобов'язаних.

Документи подаються адміністраторам, які працюють у синьому секторі Центру (122, 123 кабінети). Працівники ТЦК не прийматимуть у ЦНАПі.

Обов'язково візьміть талон електронної системи керування чергою. У нагоді стануть адміністратори головної рецепції.

Адміністратор у електронній системі заповнює заяву, у якій, зі слів військовозобов'язаного, вказує наступні дані:

✅ прізвище, ім'я, по батькові;

✅ дата народження;

✅ фактичне місце проживання (у разі, якщо не збігається із місцем реєстрації, то вказується саме та адреса, де фактично проживає заявник, а не та, де він зареєстрований);

✅ номер телефону;

✅ адресу електронної пошти (за наявності).

Після заповнення заяви, адміністратор роздруковує її, заявник перевіряє правильність внесення даних і посвідчує власним підписом. Адміністратор формує витяг заяви із електронної системи і видає його заявнику. У витязі відображається вінкод військовозобов"язаного. Наголошуємо, що у «Прозорому офісі» ні повісток, ні направлень на ВЛК віськовозобов»язаним не видається.

Засобами телекомунікаційного зв'язку дані про військовозобов'язаних громадян передаються до держаного реєстру «Оберіг».

Нагадуємо, що ЦНАП «Прозорий офіс» працює за таким графіком: понеділок - четвер із 8:00 до 17:00 год. У п'ятницю до 16:00 год.

Зверніть увагу, що на період «повітряної тривоги» ЦНАП призупиняє прийом. Робота відновлюється після сигналу «відбій повітряної тривоги». Під час тривоги електронна система керування чергою блокується. При цьому, порядкові номера талонів дійсні протягом одною робочого дня (за умови, що заявник не пропустив власну чергу).

Наша адреса: вул. Архітектора Паученка, 41/26 (навпроти обласного краєзнавчого музею).