Окремі категорії громадян звільнять від оплати адмінпослуг

Вівторок, 23 лютого 2021 14:55

Відповідний проект рішення погодив виконавчий комітет Кропивницької міської ради сьогодні, 23 лютого.

Проект рішення «Про звільнення у 2021 році окремих категорій осіб від оплати вартості адміністративної послуги, яка зараховується до бюджету Кропивницької територіальної громади» представляв директор департаменту надання адміністративних послуг Олександр Нікітенко.

У рішенні, зокрема, йдеться про звільнення від оплати вартості адміністративної послуги за оформлення, у тому числі замість втрачених або викрадених, обмін документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, яка зараховується до бюджету територіальної громади (70%), окремих категорій громадян, які зареєстрували своє місце проживання на території міста.

До таких категорій належать: громадяни, віднесені до першої та другої категорії постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи; особи з інвалідністю Другої світової війни та сім'ї воїнів (партизанів), які загинули чи пропали безвісти, і прирівняні до них у встановленому порядку особи; особи з інвалідністю І та ІІ груп; учасники бойових дій та особи, прирівняних до них (в тому числі учасники антитерористичної операції, учасники операції Об'єднаних сил; ветерани Другої світової війни; діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування; батьки та діти багатодітних сімей; особи у віці від 80 років; бездомні особи та безпритульні діти (при наявності певного статусу); особи, які відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк, а також звільнені від подальшого відбування зазначеного виду покарання на підставах, передбачених законом.

Одночасно, виконавчий комітет погодив проект рішення Кропивницької міської ради «Про звільнення у 2021 році вихованців КЗ «Дитячий будинок «Наш дім» Міської ради міста Кропивницького від сплати адміністративного збору, який зараховується до бюджету Кропивницької міської територіальної громади», а саме за реєстрацію і зняття з реєстрації місця проживання.

Вказані проекти рішень будуть винесені на чергове засідання депутатського корпусу Кропивницької міської ради.