Оголошено конкурс на вакантні посади в департаменті надання адміністративних послуг

Понеділок, 25 травня 2020 15:25

Міська рада міста Кропивницького оголосила конкурс на заміщення вакантних посад в департаменті надання адміністративних послуг.

Конкурси оголошено на посади:

• заступника директора департаменту,

• адміністратора відділу по роботі з фізичними особами управління адміністративних послуг департаменту,

• адміністратора сектору інформаційного та комп'ютерного забезпечення управління адміністративних послуг департаменту.

Кандидатам на участь у конкурсі на заміщення вакантних посад визначені наступні вимоги:

• заступника директора департаменту – повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітнім ступенем бакалавра, магістра. Стаж роботи на керівних посадах в органах місцевого самоврядування  або на державній службі не менше 3 років чи стаж роботи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років;

• адміністратора відділу по роботі з фізичними особами управління адміністративних послуг департаменту - повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітнім ступенем бакалавра, магістра. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  або на державній службі не менше 2 років чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

• адміністратора сектору інформаційного та комп'ютерного забезпечення управління адміністративних послуг департаменту - повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітнім ступенем бакалавра, магістра. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування  або на державній службі не менше 2 років чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1. заяву на ім'я міського голови про участь у конкурсі, в якій зазначають про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

2. заповнену особову картку (форма П2-ДС) з відповідними додатками;

3. фотокартку розміром 4*6 см;

4. копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5. копію документа, який посвідчує особу;

6. копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

7. декларацію осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (подається згідно із Законом України «Про запобігання корупції» шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Електронний цифровий підпис претендент може отримати в Акредитованому центрі сертифікації ключів, який розташований на першому поверсі Кропивницького управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області, за адресою: м. Кропивницький, вул.. Голінки, 2, каб. 15. Телефон для довідок 36-69-52, сайт https://acskidd.gov.ua).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації резюме, наукові публікації тощо).

Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється. Інформація щодо конкретних посадових обов’язків та умов праці надається додатково.

Документи для участі у конкурсі необхідно подавати до департаменту надання адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницького або відділу кадрової роботи Міської ради міста Кропивницького (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 203) протягом 30 календарних днів з моменту опублікування оголошення

З переліком питань на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції» можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Міської ради міста Кропивницький - http://kr-rada.gov.ua/vakansiyi-viddil-kadriv/perelik-dokumentiv-ta-poryadok-provedennya-konkursnogo-vidboru/

З нормативно-правовими документами (Закон України «Про адміністративні послуги», Положення про департамент надання адміністративних послуг, Регламентом надання адміністративних послуг міста Кропивницького, Положенням про Центр надання адміністративних послуг у форматі «прозорий офіс» міста Кропивницького, Положенням про управління адміністративних послуг департаменту, тощо можна ознайомитися на офіційному веб-сайті департаменту надання адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницький - http://dozvil.kr-rada.gov.ua/to_business/.

Умови конкурсу опубліковані у друкованому періодичному виданні - «Вечірній газеті» від 22 травня 2020 року № 20.

За довідками звертатись за тел. 35 83 81.