Одноразова грошова допомога військовослужбовцям при пораненні, травмі або контузії

Середа, 1 травня 2024 15:31

У ЦНАП «Прозорий офіс» військовослужбовці або члени ïx сімей можуть оформити одноразову грошову допомогу при пораненні, травмі або контузії.

Документи приймають у понеділок i середу із 9:00 до 11:00 год у кабінеті 118 (синій сектор) центру надання адміністративних послуг.

Одноразову грошову допомогу із міського чи обласного бюджету військовослужбовець може оформити особисто або його рідні.

Допомога за рахунок міської програми із бюджету Кропивницької територіальної громади складає 20,0 тис. грн.

Допомога за рахунок обласної програми із обласного бюджету складає 15,0 тис. грн.

Документи для оформлення допомоги:

✅ заява у довільній формі;

✅ копія документу, що посвідчує особу громадянина України;

✅ копія довідки про реєстрацію місця проживання (102 кабінет Прозорого офісу);

✅ копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;

✅ копії довідок медичного/их закладу/ів, що підтверджують факт поранення, травми, контузії, каліцтва заявника під час його участі у бойових діях:

✅✅ довідка про обставини травми (додаток 5);

✅✅ довідка військово-лікарської комісії (додаток 4);

✅✅ первинна медична картка (форма 100);

✅✅ епікризи або виписки з медичної карти стаціонарного хворого;

✅ копія документа, що підтверджує участь заявника у період дії воєнного стану у бойових діях або забезпеченні здійснення заходів із національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії;

✅ банківські реквізити.

Шановні читачі поширюйте це повідомлення щоб наші військовослюжбовці змогли отримати допомогу.