Нові послуги у сфері земельних відносин

Четвер, 25 липня 2024 10:25

«Прозорий офіс» Кропивницького здійснюватиме прийом документів стосовно передачі земельних ділянок із земель державної власності у власність або у користування у межах міст обласного значення та за межами населених пунктів Кіровоградської області.

Суб'єктом надання послуг у цій сфері є Кіровоградська обласна військова адміністрація, яка і здійснювала прийом документів. Відтепер, документи прийматиме ЦНАП «Прозорий офіс» і передаватиме на опрацювання департаменту агропромислового розвитку ОДА.

У СФЕРІ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН «ПРОЗОРИЙ ОФІС» ПРИЙМАТИМЕ ДОКУМЕНТИ НА ТАКІ ПОСЛУГИ:

Видача рішення про продаж земельної ділянки державної власності;

Видача рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній власності;

Видача рішення про виділення у встановленому порядку лісових ділянок для довгострокового тимчасового користування лісами;

Видача рішення про припинення права власності на земельну ділянку, права постійного користування земельною ділянкою у разі добровільної відмови землевласника, землекористувача;

Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки;

Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення;

Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування;

Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для послідуючого продажу.

ІНШІ ПОСЛУГИ:

Видача кваліфікаційного свідоцтва сільськогосподарського дорадника, сільськогосподарського експерта-дорадника;

Видача дубліката кваліфікаційного свідоцтва сільськогосподарського дорадника, сільськогосподарського експерта-дорадника;

Видача сертифікатів племінних (генетичних) ресурсів.

Зразки заяв, інформаційні і технологічні картки послуг розміщені на офіційному вебсайті у рубриці «НАШІ ПОСЛУГИ» - https://dozvil.kr-rada.gov.ua/declamation/, вкладка «Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації» - https://dozvil.kr-rada.gov.ua/.../agropromislovogo.../.

Пакет документів подається особисто адміністратору ЦНАП «Прозорий офіс» або направляється департаменту надання адміністративних послуг Кропивницької міської ради поштовим зв'язком на адресу: вул. Архітектора Паученка, 41/26, м. Кропивницький, 25006.