Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького "Прозорий офіс"
25006, м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26, email: cnap@krmr.gov.ua
Новини

На крок ближче до онлайн взаємодії між територіальними громадами та Міграційною службою

Понеділок, 15 березня 2021 14:39

 

Наразі активно триває процес переходу в електронний формат взаємодії реєстрів територіальних громад з демографічним реєстром.

 

Отож, з 1 квітня передача інформації про реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб здійснюватиметься в електронній формі органами реєстрації до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби для її подальшої передачі до Єдиного державного демографічного реєстру.

 

Нині управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області здійснює контроль за приєднанням об'єднаних територіальних громад до публічного сервісу "Реєстр територіальних громад" на офіційному сайті ДМС.

 

Із 49 об'єднаних територіальних громад Кіровоградщини 43 мають доступ до відповідного сервісу на платформі ДМС.

 

Ще одним важливим етапом переходу до електронної взаємодії є ознайомлення з роботою у новому програмному забезпеченні. Нещодавно в управлінні ДМС пройшло відповідне навчання для міграційників та реєстраторів ОТГ із залученням районних підрозділів в онлайн форматі. У роботі наради взяла участь заступник начальника управління – начальник відділу реєстрації місця проживання особи управління державної реєстрації департаменту надання адміністративних послуг міської ради Катерина Струк.

 

Представник Державного підприємства «Документ» Василь Буржинський роз’яснив як практично здійснюватиметься обмін актуальною інформацією про місце реєстрації або зняття з реєстрації у новому реєстрі на порталі ДМС.

 

Впровадження таких новацій ліквідує паперовий обмін відомостями про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання між відомствами, а в електронному форматі він стане більш оперативним. При зверненні до державних органів громадянам для отримання послуг не потрібно буде надавати додаткові довідки.

 

За матеріалами веб-сайту управління ДМС у Кіровоградській області

 Загальний графік роботи центру
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адміністратори ведуть прийом:
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адреса центру:
вул. Архітектора Паученка, 41/26
(навпроти Краєзнавчого музею)
E-mail: cnap@krmr.gov.ua
веб-сайт: dozvil.kr-rada.gov.ua
тел. 0522-30-87-90, 050-377-70-22, 067-360-64-03 (багатоканальні)