Кропивницький ЦНАП — черговий крок до спрощення надання послуг

Вівторок, 18 травня 2021 11:55

Черговий важливий крок відмови від паперового листування між Центром надання адміністративних послуг «Прозорий офіс» та установами і організаціями обласного центру зроблено. Так, міський голова Андрій Райкович підписав меморандум про співпрацю між Кропивницькою міською радою із Відділенням нотаріальної палати України в Кіровоградській області та Південно-Східним міжрегіональним управлінням Міністерства Юстиції (м. Дніпро). Цей меморандум передбачає підключення нотаріусів Кіровоградської області до інформаційної системи реєстру жителів Кропивницької територіальної громади. Після підключення, вони автоматично отримуватимуть витяги із реєстру територіальної громади, а відтак це пришвидшить надання мешканцям Кропивницького нотаріальних послуг.

Як зазначив директор департаменту надання адміністративних послуг міської ради – керівник «Прозорого офісу» Олександр Нікітенко, в умовах меморандуму передбачено, що строк надання адміністративної послуги з моменту запиту нотаріусом до реєстру становить 5 робочих днів. Надання витягу із реєстру буде платною послугою і становитиме 0,025% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Плата за користування інформацією із реєстру територіальної громади надходитиме в місцевий бюджет.

- Наразі ми очікуємо список нотаріусів, яким буде надано доступ до Реєстру. Співпрацю у цьому напрямку ми плануємо розвивати і з іншими установами та організаціями, що надають послуги нашим містянам, - підсумував Олександр Нікітенко.