Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького "Прозорий офіс"
25006, м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26, email: cnap@krmr.gov.ua
Новини

ДОВІДКА ПРО ТРУДОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВІДТЕПЕР МІСТИТЬ БІЛЬШЕ ДАНИХ

Середа, 20 грудня 2023 13:23

Протягом 11 місяців 2023 року від страхувальників та застрахованих осіб області до головного управління надійшло 33,6 тис. звернень “скан-копія трудової книжки”, які в подальшому опрацьовувалися в рамках всеукраїнської централізованої черги.

Нагадуємо - при укладенні трудового договору особа згідно з ч. 2 статті 24 Кодексу законів про працю зобов’язана надавати роботодавцеві або трудову книжку (у разі її наявності), або відомості про трудову діяльність з Реєстру застрахованих осіб у формі довідки “Витяг з ЕТК”, де ЕТК – електронна трудова книжка.

 

Відбулися зміни!

 

У листопаді 2023 року Пенсійний фонд України модифікував форму довідки “Витяг з ЕТК” та збільшив коло даних для її формування. Відтепер Витяг містить відомості про трудову діяльність, що надходять із джерел:

 

1. Скан-копії трудової книжки працівника у разі, якщо роботодавець / працівник передав їх до Пенсійного фонду України, який у свою чергу їх обробив (за періоди роботи до 01.08.2018 як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом, за договором ЦПХ).

 

2. Актуальні річні звіти страхувальників з типом “Індані” за період з 1998 року по 2010 рік включно (період трудових відносин розраховується за полями “Дата прийому” та “Дата звільнення” в картці “Індані”).

 

3. Актуальні звіти страхувальників за період з 2010 року (період трудових відносин розраховуються за полями “Дата початку” та “Дата закінчення”, що представлені в групі даних “Період трудових відносин або цивільно-правових відносин, проходження військової служби та відпусток” звітної таблиці “Відомості про трудові відносини осіб та проходження військової служби”).

 

4. Актуальні звіти страхувальників за період з 2010 року в частині “Дані про період строкової служби у звітному місяці” звітної таблиці “Відомості про осіб, які проходять строкову військову службу”.

 

5. Актуальні відомості про періоди безробіття застрахованої особи за даними органів Державної служби зайнятості за період з 2010 року.

 

Як отримати?

 

Для отримання “Витягу з ЕТК” можна звернутися до територіального органу Пенсійного фонду України – відділу обслуговування громадян (сервісного центру), або самостійно замовити через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

Для самостійного замовлення вказаного електронного документа необхідно виконати такі дії:

 

• увійти до особистого кабінету, авторизувавшись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України через КЕП, Дія.Підпис або ID.GOV.UA;

 

• натиснути розділ “Електронна трудова книжка” та ознайомитися з правилами користування. Для отримання “Витягу з ЕТК” потрібно перейти до розділу “Комунікація з ПФУ” та натиснути “Запит на отримання електронного документу”;

 

• перевірити правильність інформації (ПІБ та податковий номер) та надати дозвіл на обробку персональних даних, вказати номер телефону;

 

• натиснути “Відправити до ПФУ”.

 

Готові відомості про трудову діяльність з РЗО зберігатимуться у лівому боковому меню: “Мої звернення” в статусі “Виконано”. Документ можливо зберегти у форматі PDF та роздрукувати за потреби.Загальний графік роботи центру
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адміністратори ведуть прийом:
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адреса центру:
вул. Архітектора Паученка, 41/26
(навпроти Краєзнавчого музею)
E-mail: cnap@krmr.gov.ua
веб-сайт: dozvil.kr-rada.gov.ua
тел. 0522-30-87-90, 050-377-70-22, 067-360-64-03 (багатоканальні)