Адміністратори Прозорий офіс Кропивницького розпочали навчання у рамках проєкту USAID «Демократичне самоврядування у Східній Україні»

Понеділок, 15 квітня 2024 16:45

Тренерка: Шляпентох Олена – психологиня-консультантка, психотерапевт за методом транзактний аналіз, тілесний терапевт, ведуча психологічних тренінгів.

У рамках проведення тренінгів посадові особи Центру надання адмінпослуг відпрацьовуватимуть ключові навички м’якого спілкування з метою покращення ефективності організації надання послуг та обслуговування заявників/відвідувачів центру; підвищуватимуть рівень комунікативних навичок, які допомагатимуть налагодити ефективне спілкування під час обслуговування відвідувачів.

Тренінги проводитимуться за моделлю залученого навчання: близько 50% тренінгів присвячено відпрацюванню практичних навичок і проходитиме у форматі рольових ігор, роботи в малих групах та практичних вправ.

Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг у рамках Проекту міжнародної технічної допомоги «Демократичне врядування у Східній Україні», (DG East), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) загалом планує провести серію тренінгів для персоналу ЦНАП у 10 громадах Кіровоградської області: Благовіщенській, Добровеличківській, Долинській, Компаніївській, Новомирогородській, Кропивницькій, Новоукраїнській, Олександрійській, Петрівській, Субоцівській.