Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького "Прозорий офіс"
25006, м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26, email: cnap@krmr.gov.ua

Управління державної міграційної служби України в Кіровоградській області

Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України (у формі картки)

Вартість послуги

• Загальна вартість адміністративного збору у разі оформлення протягом 20 робочих днів становить 363 грн., для пільгових категорій населення (рішення міської ради від 25.03.2021 №179) становить 274 грн 80 коп.
  • Загальна вартість адміністративного збору у разі термінового (протягом 10 робочих днів) оформлення становить 489 грн., для пільгових категорій населення (рішення міської ради від 25.03.2021 №179) становить 312 грн 60 коп.
  • * у разі обміну замість втраченого чи пошкодженого паспорта сплачується держмито у розмірі 34 грн. (два неоподаткованих мінімуми доходів громадян).

Подача заяви

• Документи для оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта подаються особою або її законним представником/уповноваженою особою до територіального органу/територіального підрозділу ДМС, уповноваженого суб’єкта за зареєстрованим місцем проживання особи.
  • Заява-анкета заповнюється адміністратором ЦНАП або працівником ДМС

Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм  вперше після досягнення 14-річного віку

Вартість послуги та пільги

• Для громадян, які досягли 14-річного віку, та отримують паспорт громадянина України вперше - адміністративна послуга безоплатна

Подача заяви

• Заява-анкета заповнюється адміністратором ЦНАП, працівником ДМС або працівником центру обслуговування «Паспортний сервіс» ДП «Документ»

Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше особі у віці з 14 до 18 років з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків

Подача заяви

Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у разі обміну паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжечки)

Вартість послуги

• Загальна вартість адміністративного збору у разі оформлення протягом 20 робочих днів становить 363 грн., для пільгових категорій населення (рішення міської ради від 25.03.2021 №179) становить 274 грн 80 коп.

Подача заяви

• Заява-анкета заповнюється адміністратором ЦНАП або працівником ДМС.

Вартість послуги та пільги

• Оплачується адміністративний збір, який розраховується як сума вартості адміністративної послуги та вартості бланку.
  • У разі оформлення протягом 20 робочих днів сума адміністративного збору складає 694 грн., для пільгових категорій населення (рішення міської ради від 25.03.2021 №179) становить 447 грн 60 коп.
  • У разі термінового (протягом 7 робочих днів) оформлення, сума адміністративного збору складає 1046 грн., для пільгових категорій населення (рішення міської ради від 25.03.2021 №179) становить 553 грн 20 коп.

Подача заяви

• Заява для оформлення паспорта особою, яка досягла 16 – річного віку, подається особисто.
  • Заява для оформлення паспорта особі, яка не досягла 16 – річного віку, подається одним з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників особисто або законним представником (згода іншого з батьків/опікунів не потрібна)
  • Заява-анкета друкується працівником, який приймає документи

Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм замість втраченого або викраденого

Вартість послуги та пільги

• У разі оформлення протягом 20 робочих днів сума адміністративного збору складає 694 грн, для пільгових категорій населення (рішення міської ради від 25.03.2021 №179) становить 447 грн 60 коп.
  • У разі термінового (протягом 7 робочих днів) оформлення,сума адміністративного збору складає 1046 грн., для пільгових категорій населення (рішення міської ради від 25.03.2021 №179) становить 553 грн 20 коп.

• Заява-анкета друкується працівником, який приймає документи

Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм у зв'язку із обміном

понеділок-четвер з 8:00 до 17:00

понеділок-четвер з 8:00 до 17:00