Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького "Прозорий офіс"
25006, м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26, email: cnap@krmr.gov.ua

Міністерство економіки України

Декларація про провадження господарської діяльності

Декларація може бути подана за вибором суб’єкта господарювання:

- в електронній формі – через Єдиний державний веб-портал електронних послуг (Портал «Дія»), зокрема засобами мобільного додатку Порталу Дія (Дія) (запрацює найближчим часом);

 

- у паперовій формі – через центр надання адміністративних послуг, подана особисто СГ або уповноваженою особою, надіслана поштою.

ДОВІДКОВО

Відповідно до Постанови від 18 березня 2022 року № 314 Уряд установив, що у період воєнного стану право на провадження господарської діяльності може набуватися суб’єктами господарювання (далі – СГ) на підставі подання до Міністерства економіки, а СГ, що здійснюють охоронну діяльність, – до Міністерства внутрішніх справ, декларації про провадження господарської діяльності (далі – декларація), що містить відомості згідно з додатком 1 до Постанови № 314, без отримання дозвільних документів (документів дозвільного характеру, ліцензій або інших результатів надання публічних послуг).

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що перелік видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі подання декларації в умовах воєнного стану, наведено у додатку 2 до Постанови № 314.

СГ, які набули право на провадження господарської діяльності на підставі декларації, у разі відсутності відповідних дозвільних документів (документи дозвільного характеру, ліцензії та/або інші результати надання публічних послуг), невідкладно, але не пізніше одного місяця після припинення чи скасування воєнного стану звертаються до відповідних органів ліцензування, дозвільних органів та суб’єктів надання публічних (електронних публічних) послуг і отримують відповідні дозвільні документи в порядку, строки та на умовах, передбачених законодавством, без зупинення (припинення) їх діяльності.

На період воєнного стану зупиняється перебіг строків звернення за отриманням публічних послуг, визначених законодавством. З дня припинення чи скасування воєнного стану перебіг зазначених строків продовжується з урахуванням часу, що минув до їх зупинення.

Строки дії діючих строкових ліцензій та документів дозвільного характеру автоматично продовжуються на період воєнного стану.

Постанова № 314 діє до дня припинення чи скасування воєнного стану.Загальний графік роботи центру
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адміністратори ведуть прийом:
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адреса центру:
вул. Архітектора Паученка, 41/26
(навпроти Краєзнавчого музею)
E-mail: cnap@krmr.gov.ua
веб-сайт: dozvil.kr-rada.gov.ua
тел. 0522-30-87-90, 050-377-70-22, 067-360-64-03 (багатоканальні)