Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького "Прозорий офіс"
25006, м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26, email: cnap@krmr.gov.ua

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Видача дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (створено 18.05.2022)

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ ЗАЯВНИКІВ

Відповідно до п. 9 Порядку для одержання дозволу, роботодавець, виробник або постачальник подає заяву за встановленою законодавством формою, до якої додасться висновок експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання.

Форма заяви на одержання дозволу (див нижче) не передбачає додатків, крім висновку експертизи, та вимагає зазначення повного переліку видів робіт підвищеної небезпеки та (або) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, у відповідній графі.

Подання суб'єктом господарювання заяви на одержання дозволу, що містить додатки, є підставою для відмови у видачі дозволу, передбаченою статтею 21 Закону України «Про охорону праці» (неподання роботодавцем необхідних документів та (або) їх оформлення з порушенням встановлених вимог).

Анулювання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (створено 18.05.2022)

Для анулювання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки заявник подає заяву у довільній формі разом із оригіналом дозволу.

Продовження строку дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (створено 18.05.2022)

Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці (створено 18.05.2022)

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ ЗАЯВНИКІВ

Постановою Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2021 р. № 77 «Про затвердження переліку машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (далі Постанова) внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1107 “Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки».

Постановою затверджено нову форму декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

Звертаємо увагу суб'єктів звернення, що нова форма декларації вступила в силу із 10 березня.

Декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці можна оформити онлайн - деталі за посиланням - dozvil.kr-rada.gov.ua

Реєстрація зміни відомостей у декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці (створено 18.05.2022)

Реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів (створено 18.05.2022)

Тимчасова реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів (створено 18.05.2022)

Перереєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів (створено 18.05.2022)

Зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів (створено 18.05.2022)

Реєстрація об’єкта (об’єктів) підвищеної небезпеки в Державному реєстрі об’єктів підвищеної небезпеки

Реєстрація декларації безпеки об’єкта підвищеної небезпеки

Виключення об’єкта підвищеної небезпеки з Державного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки

Відповідно до статей 5,9,10 Закону України "Про об"єкти підвищеної небезпеки" (зі змінами) та пукту 3 розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України від 15.07.2022 №1686 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об"єктів підвищеної небезпеки", управління Держпраці у Кіровоградській області із 06 серпня 2022 року не надає вказані адміністративні послуги: реєстрація об’єкта (об’єктів) підвищеної небезпеки в Державному реєстрі об’єктів підвищеної небезпеки; реєстрація декларації безпеки об’єкта підвищеної небезпеки; виключення об’єкта підвищеної небезпеки з Державного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки.

Видача гірничих відводів для розробки родовищ корисних копалин місцевого значення (створено 18.05.2022)

Переоформлення гірничого відводу для розробки родовищ корисних копалин місцевого значення (створено 18.05.2022)

Видача свідоцтва на придбання вибухових матеріалів (створено 18.05.2022)

Видача свідоцтва на зберігання вибухових матеріалів (створено 18.05.2022)