Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького "Прозорий офіс"
25006, м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26, email: cnap@krmr.gov.ua

Управління Держпраці у Кіровоградській області

ДОКУМЕНТИ ДОЗВІЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ

Видача дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ ЗАЯВНИКІВ

Відповідно до п. 9 Порядку для одержання дозволу, роботодавець, виробник або постачальник подає заяву за встановленою законодавством формою, до якої додасться висновок експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання.

Форма заяви на одержання дозволу (див нижче) не передбачає додатків, крім висновку експертизи, та вимагає зазначення повного переліку видів робіт підвищеної небезпеки та (або) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, у відповідній графі.

Подання суб'єктом господарювання заяви на одержання дозволу, що містить додатки є підставою для відмови у видачі дозволу, передбаченою статтею 21 Закону України «Про охорону праці» (неподання роботодавцем необхідних документів та (або) їх оформлення з порушенням встановлених вимог).

Анулювання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки

Реєстрація Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ ЗАЯВНИКІВ

Постановою Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2021 р. № 77 «Про затвердження переліку машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (далі Постанова) внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1107 “Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки».

Постановою затверджено нову форму декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

Звертаємо увагу суб'єктів звернення, що нова форма декларації вступила в силу із 10 березня.

Декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці можна оформити онлайн - деталі за посиланням - dozvil.kr-rada.gov.ua

Відомча реєстрація та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів

Відомча перереєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів

Зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобівЗагальний графік роботи центру
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адміністратори ведуть прийом:
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адреса центру:
вул. Архітектора Паученка, 41/26
(навпроти Краєзнавчого музею)
E-mail: cnap@krmr.gov.ua
веб-сайт: dozvil.kr-rada.gov.ua
тел. 0522-30-87-90, 050-377-70-22, 067-360-64-03 (багатоканальні)