Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького
Державна реєстрація громадських об`єднань

Відповідно до статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» юридичні особи у тому числі громадські організації, організації партій та інші громадські формування (крім професійних спілок, їх організації або об'єднань) сплачуть адміністративний збір у разі державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, крім внесення змін до інформації про здійснення зв'язку з юридичною особою.
Безпосередньо реєстрація утворення громадських формувань зі статусом юридичної особи (громадські організації, громадські спілки, організації партій, професійні спілки та інші)здійснюється безкоштовно.

РЕКВІЗИТИ РАХУНКУ АДМІНІСТРАТИВНОГО ЗБОРУ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ ЯКІ РЕЄСТРУЮТЬ ЗМІНИ ТА ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ
Отримувач коштів: УК у м.Кроп./м.Кропивницький/22010300
Код отримувача (ЄДРПОУ): 38037409
Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП)
Код банку (МФО): 899998
Номер рахунку: 31118170011002
Код класифікації доходів бюджету: 22010300
Найменування коду класифікації доходів бюджету: Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

розмір адміністративного збору становить - 0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (громадське об'єднання), що містяться в Єдиному державному реєстрі). У 2018 році в грошовому еквіваленті - 190 гривень, 00 копійок.

 

Інформаційні та технологічні картки з питань державної реєстрації громадських формувань у Кіровоградській області
Координатор центру
Антон Шевченко
Відкриття центру надання Адміністративних послуг - це створення доступних і зручних умов для отримання адміністративних послуг громадянам та підприємцям міста Кропивницького. Діяльність центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя та є одним із пріорітетних завдань виконавчого комітету міської ради.
Загальний графік роботи центру
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адміністратори ведуть прийом:
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00

Адреса центру:
вул. Архітектора Паученка, 41/26
(навпроти Краєзнавчого музею)
 
E-mail: cnap@krmr.gov.ua
веб-сайт: http:dozvil.kr-rada.gov.ua 
тел. 30-87-90, 050-377-70-22 (багатоканальний)