Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького

Співробітництво з УДППЗ «Укрпошта»

у сфері надання адміністративних послуг


Шановні мешканці міста Кіровограда! Повідомляємо Вам, що відтепер для споживачів адміністративних послуг створені ще більш зручні та прозорі умови для отримання адміністративних послуг, а саме – шляхом надання та отримання документів за допомогою засобів поштового зв’язку.

07 червня 2013 року був затверджений Регламент взаємодії між УДППЗ «Укрпошта» та Центром надання адміністративних послуг Кіровоградської міської ради щодо забезпечення спрощеного доступу громадян, суб’єктів господарювання до адміністративних послуг.

У міських відділеннях поштового зв’язку Ви зможете отримати наступні адміністративні послуги:

  • дозвіл на влаштування індивідуального (автономного) опалення;

  • видача карток обліку об’єкта та довідок про розміщення об’єкта;

  • надання викопіювання із топографічної зйомки міста (М1 : 2000) та з генерального плану м. Кіровограда (М1 : 5000);

  • присвоєння / уточнення адрес будівлям та спорудам;

  • надання копій рішень Кіровоградської міської ради;

  • надання копій рішень виконавчого комітету Кіровоградської міської ради;

  • надання копій розпоряджень міського голови.

Мешканці міста, які виявлять бажання отримати адміністративні послуги за допомогою засобів поштового зв’язку, зможуть отримати в кожному міському відділенні поштового зв’язку (або через листонош) інформацію про перелік адміністративних послуг, інформаційні картки адміністративних послуг, формуляри (бланки) заяв та зразки їх заповнення, адреси веб-сайтів, електронної пошти, номери телефонів, факсів Центру, а також матимуть можливість направити документи засобами поштового зв’язку.

Шановні кіровоградці! За більш детальною інформацією щодо спрощеного доступу до адміністративних послуг за допомогою засобів поштового зв’язку просимо звертатися до Центру надання адміністративних послуг (вул. Тимірязєва, 68) та до відділень поштового зв’язку міста Кіровограда.

 
Координатор центру
Антон Шевченко
Відкриття центру надання Адміністративних послуг - це створення доступних і зручних умов для отримання адміністративних послуг громадянам та підприємцям міста Кропивницького. Діяльність центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя та є одним із пріорітетних завдань виконавчого комітету міської ради.
Загальний графік роботи центру
понеділок-четвер
з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
у суботу з 8:00 до 15:00
Адміністратори ведуть прийом:
понеділок-четвер
з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
у суботу з 8:00 до 15:00
Адреса центру
вул. Велика Перспективна, 41
(Будинок міської ради Кропивницького)
У приміщенні Центру надання адміністративних послуг здійснюється надання супутніх послуг: виготовлення копій документів,продаж канцелярських товарів,видача бланків заяв