Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького
Повідомлення дозвільних органів
 
До уваги юридичних та фізичних осіб!

Адміністративні послуги Державної архітектурно-будівельної інспекції України доступні в електронному вигляді. Ви можете зареєструвати повідомлення або декларацію про початок будівництва у будь-який зручний для Вас час на сайті https://e-dabi.gov.ua/. Електронна форма декларації з автоматичною перевіркою та підказками значно мінімізує ризик допущення помилок при заповненні. Зареєстрована декларація з присвоєним відповідним номером у реєстрі надійде на Вашу електронну пошту. Розпочніть своє будівництво зараз!

 

ГУ Держгеокадастру в Кіровоградській області інформує

На офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадаструhttp://map.land.gov.ua (у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний сервіс замовлення сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сервіс дозволяє здійснювати оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зручному для вас центрі надання адміністративних послуг. 
Координатор центру
Антон Шевченко
Відкриття центру надання Адміністративних послуг - це створення доступних і зручних умов для отримання адміністративних послуг громадянам та підприємцям міста Кропивницького. Діяльність центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя та є одним із пріорітетних завдань виконавчого комітету міської ради.
Загальний графік роботи центру
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
 
Адміністратори ведуть прийом:
понеділок-четвер з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00

Адреса центру:
вул. Архітектора Паученка, 41/26
(навпроти Краєзнавчого музею)
 
E-mail: cnap@krmr.gov.ua
веб-сайт: http:dozvil.kr-rada.gov.ua 
тел. 30-87-90, 050-377-70-22 (багатоканальний)