Зареєструвати ТОВ на підставі модельного статуту віднині можна онлайн

Середа, 4 вересня 2019 14:46

На порталі «Онлайн» будинок юстиції» запрацювала нова послуга, яка забезпечить для підприємців:

онлайн-реєстрацію ТОВ;
зміну статутних документів діючих ТОВ;
обрання моделі управління, найменування, керівництва, виду діяльності, порядок виплати дивідендів, збільшення розміру статутного капіталу, скликання загальних зборів тощо в електронному вигляді,
вибір системи оподаткування,
отримання рекомендацій щодо юридичних наслідків вибору кожного варіанту.
Е- послуга буде реалізована у вигляді анкети з детальними підказками для кожного кроку.

Реалізація цього сервісу – черговий крок до покращення умов ведення бізнесу в Україні.

Перейти на сайт онлайн-будинку юстиції