За 10 місяців ЦНАПи перерахували до місцевих бюджетів – 2 млрд грн, — Зубко

П'ятниця, 16 листопада 2018 15:31

За 10 місяців поточного року доходи місцевих громад України від надходжень за адміністративні послуги склали 2 млрд грн. Тільки по Житомирщині цей показник на рівні 76,8 млн грн. Про це під час форуму ОТГ «Децентралізація: від об’єднання до розвитку» на Житомирщині повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Наша мета зробити адміністративну послугу сучасним сервісом — зручним, швидким, прозорим і доступним абсолютно для всіх. Вже сьогодні в Україні функціонує 775 ЦНАПів. Ціль до 2020 року — додатково створити ще 190 ЦНАПів», — підкреслив Геннадій Зубко.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України