З 18 березня ЦНАП Кропивницького змінив режим роботи

Середа, 18 березня 2020 13:45

Про це повідомив сьогодні директор департаменту надання адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницький Сергій Коваленко. “ЦНАП надає 161 послугу. Ми не можемо допустити закриття центру. Було прийнято рішення про зміну режиму роботи і зміну механізму прийому заяв”, - наголосив він.

Зазначені дії зумовлені прийняттям Верховною Радою України закону, яким внесено зміни до низки законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

“Насемперед застосовуємо елементи консультаційного інформування. Визначено “гарячі номери телефонів” по кожному виду надання послуг. Але ми також свідомі того, що є реєстраційні дії, які, відповідно до закону, потребують особистої присутності заявника. Це реєстрація речових прав на нерухоме майно, реєстрація юридичних, фізичних осіб-підприємців, реєстрація місця проживання. Тут за визначеними номерами телефонів заявник може записатися на прийом на наступний день до адміністратора чи працівника Центру. Такий механізм мінімізує черги, а також мінімізує ризики ймовірного поширення захворюваності”, - зазначив директор департаменту надання адміністративних послуг Міської ради.