Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького
Новини

Відділ з питань праці міської ради Кропивницького проводить електронне опитування щодо рівня заробітної плати у Кропивницькому

Середа, 13 березня 2019 11:12

Міська влада Кропивницького взяла під пильний контроль питання виконання норм законодавства України у сфері праці..

Відділ з питань праці, створений у вересні минулого року фактично має виконувати функції інспекції, яка жорстко контролює дотримання роботодавцями державних гарантій в оплаті праці.

Спеціалісти відділу у 2018 році здійснили 186 виїздів до суб’єктів підприємницької діяльності, здійснювали інформування та роз’яснення норм законодавства про працю. Результатом стала легалізація 73 осіб на підприємствах у Кропивницькому.

Станом на 31 грудня 2018 року сума штрафних санкцій, які накладено на посадових осіб, за порушення трудового законодавства та законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування складає 111 690 грн.

- Ми не маємо за самоціль штрафувати підприємців, щоб стягнути якомого більше коштів, - відзначив начальник відділу з питань праці Микола Рибак. – Для нас важливо, щоб всі працівники були соціально захищеними, щоб у сфері трудових стосунків панував закон.

Одним із чергових кроків відділу на шляху встановлення соціального діалогу міської влади з громадськістю Кропивницького з питань дотримання роботодавцями норм чинного законодавства в оплаті праці стало створення електронного опитування щодо рівня отримання заробітної плати в обласному центрі. Респондентам пропонується дати відповідь на питання: - «Чи отримуєте Ви заробітну плату на рівні не нижчому, ніж встановлено державою (не менше встановленої мінімальної заробітної плати?».

Взяти участь у такому опитуванні можна на сторінці відділу з питань праці офіційного веб-сайту міської ради Кропивницького за посиланням: http://www.kr-rada.gov.ua/viddil-z-pitan-pratsi/opituvannya-zarobitna-plata/

Координатор центру
Антон Шевченко
Відкриття центру надання Адміністративних послуг - це створення доступних і зручних умов для отримання адміністративних послуг громадянам та підприємцям міста Кіровограда. Діяльність центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя та є одним із пріорітетних завдань виконавчого комітету міської ради.
Загальний графік роботи центру
понеділок-четвер
з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
у суботу з 8:00 до 15:00
Адміністратори ведуть прийом:
понеділок-четвер
з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
у суботу з 8:00 до 15:00
Адреса центру
вул. Велика Перспективна, 41
(Будинок Кіровоградської міської ради)