Ухвалено рішення про фінансування заходів зі створення мережі центрів надання соціальних послуг у форматі „Прозорий офіс”

Четвер, 28 лютого 2019 08:26

Кабінетом Міністрів України під час засідання 27 лютого 2019 року затверджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення робіт, пов’язаних зі створенням та забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі «Прозорий офіс» на загальну суму 60 541,675 тис. гривень.

Прийняття розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі «Прозорий офіс» дозволяє завершити розпочаті в минулому році роботи, пов’язані зі створенням та забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі «Прозорий офіс» у 6 містах обласного значення та 2 об’єднаних територіальних громадах різних регіонів України.

Реалізація цього розпорядження після його погодження з Комітетом Верховної Ради з питань бюджету сприятиме покращенню якості обслуговування громадян без черг, за місцем проживання, у належно організованих умовах.