Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького
Новини

У Кропивницькому відділ у справах іноземців змінив адресу

Четвер, 28 лютого 2019 13:13

З 11 лютого відділ у справах іноземців та осіб без громадянства Управління ДМС України в Кіровоградській області змінює адресу розташування.

Про це CBN поінформували в прес-службі управління Державної міграційної служби області.

Відтепер відділ знаходиться на вулиці Віктора Чміленка, 53-а, третій поверх (поруч з міським палацом культури ім. Компанійця).

До відділу іноземцям та особам без громадянства можна звернутись стосовно оформлення посвідки на тимчасове проживання, оформлення посвідки на постійне проживання, отримання спеціального дозволу для в’їзду до Криму, а також для отримання консультацій з питань оформлення дозволу на імміграцію, продовження строку перебування на території України тощо.

Координатор центру
Антон Шевченко
Відкриття центру надання Адміністративних послуг - це створення доступних і зручних умов для отримання адміністративних послуг громадянам та підприємцям міста Кіровограда. Діяльність центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя та є одним із пріорітетних завдань виконавчого комітету міської ради.
Загальний графік роботи центру
понеділок-четвер
з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
у суботу з 8:00 до 15:00
Адміністратори ведуть прийом:
понеділок-четвер
з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
у суботу з 8:00 до 15:00
Адреса центру
вул. Велика Перспективна, 41
(Будинок Кіровоградської міської ради)