У Кропивницькому відділ у справах іноземців змінив адресу

Четвер, 28 лютого 2019 13:13

З 11 лютого відділ у справах іноземців та осіб без громадянства Управління ДМС України в Кіровоградській області змінює адресу розташування.

Про це CBN поінформували в прес-службі управління Державної міграційної служби області.

Відтепер відділ знаходиться на вулиці Віктора Чміленка, 53-а, третій поверх (поруч з міським палацом культури ім. Компанійця).

До відділу іноземцям та особам без громадянства можна звернутись стосовно оформлення посвідки на тимчасове проживання, оформлення посвідки на постійне проживання, отримання спеціального дозволу для в’їзду до Криму, а також для отримання консультацій з питань оформлення дозволу на імміграцію, продовження строку перебування на території України тощо.