Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького
Новини

Суб’єктам господарювання – про вимоги законодавства в сферах захисту прав споживачів та безпечності харчових продуктів

Понеділок, 25 лютого 2019 09:53

Розпочато проведення серії семінарів за участю посадових осіб Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області в рамках заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

Перші такі заходи відбулися з суб’єктами господарювання м. Кропивницького та Кропивницького району за сприяння міської ради та Кіровоградської районної державної адміністрації.

Начальник відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства управління захисту споживачів Лілія Буднікова поінформувала підприємців про небхідність дотримання законодавства про захист прав споживачів, зокрема положень статей 8, 9 Закону України «Про захист прав споживачів» у частині придбання споживачем товару належної чи неналежної якості. Промовець також звернула увагу присутніх на оформлення «Куточка покупця», а саме: надання споживачам інформації щодо найменування суб’єкта господарювання, який здійснює свою господарську діяльність у сфері торговельного чи ресторанного обслуговування.

fgjfjkgjgh

Начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Руслан Крайносвіт наголосив на дотриманні суб’єктами господарювання законодавства в сфері безпечності харчових продуктів та вимог до оформлення супровідних документів на продукцію. Він зупинився на необхідності реєстрації операторами ринку потужностей, на основних процедурних складових проведення перевірок з питань безпечності харчових продуктів, застосуванні санкцій до суб’єктів господарювання в разі виявлення порушень. Також підприємців було ознайомлено із процедурами, заснованими на принципах НАССР, та особливостях їх застосування для громадського харчування і для операторів ринку кормів.

зала

Зібрання пройшли в інтерактивній формі, присутні мали змогу поспілкуватися, обмінятися досвідом та отримати кваліфіковані відповіді на свої запитання.

З графіком проведення семінарів можна ознайомитися на нашому сайті за посиланням

Координатор центру
Антон Шевченко
Відкриття центру надання Адміністративних послуг - це створення доступних і зручних умов для отримання адміністративних послуг громадянам та підприємцям міста Кіровограда. Діяльність центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя та є одним із пріорітетних завдань виконавчого комітету міської ради.
Загальний графік роботи центру
понеділок-четвер
з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
у суботу з 8:00 до 15:00
Адміністратори ведуть прийом:
понеділок-четвер
з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
у суботу з 8:00 до 15:00
Адреса центру
вул. Велика Перспективна, 41
(Будинок Кіровоградської міської ради)