Сергій Коваленко: В ЦНАПі спокійна робоча обстановка

П'ятниця, 20 березня 2020 08:50

Про це повідомив директор департаменту надання адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницький Сергій Коваленко. ”Наразі, не зважаючи на введення обмежувальних заходів, в ЦНАПі спокійна робоча обстановка. Чимало заявників завчасно по телефону домовляються про прийом і отримують послуги. Ті ж, хто не знав про зміну режиму роботи центру адмінпослуг, на рецепції отримують пям'ятку і тут же домовляються про прийом. Містяни із розумінням ставляться до таких заходів у зв'язку карантином”, - наголошує Сергій Коваленко.

За його словами всі управління і відділи ЦНАПУ працюють і надають послуги. Загалом, з часу зміни режиму роботи та прийому звернень адміністратори та працівники ЦНАПУ надали 299 адміністративних послуг. “У журналі звернень маємо записи про прийом за бажанням заявників включно до кінця березня”, - відзначив Сергій Коваленко. Це свідчить про те що були прийняті правильні управлінські рішення, а також про злагодженість роботи ЦНАПу.

Нагадаємо, 18 березня в Центрі адміністративних послуг Міської ради міста Кропивницький було змінено режим роботи і механізм прийому заяв у зв'язку із прийняттям Верховною Радою України закону, яким внесено зміни до низки законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).