Сергій Коваленко: Громадяни мають отримати якісні адмінпослуги

П'ятниця, 27 березня 2020 11:35

Директор департаменту надання адміністративних послуг Міської ради Кропивницького Сергій Коваленко провів робочу нараду із начальником головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Наталією Сімонян.

У нараді також взяв участь перший заступник директора департаменту Антон Шевченко та начальник управління надання адміністративних послуг департаменту Ольга Шкода.

«Будівельні роботи у новому приміщенні ЦНАПУ йдуть повним ходом. Наразі департамент активно працює із усіма державними органами, спеціалісти яких надаватимуть мешканцям Кропивницького і Кіровоградської області адміністративні послуги. Заплановано, що у новому ЦНАПі працюватимуть спеціалісти Пенсійного фонду», наголосив директор департаменту Сергій Коваленко.

За словами Наталії Сімонян, левова частина послуг стосується призначення і нарахування пенсійних виплат, близько 30% роботи Пенсійного фонду це -  видача довідок громадянам, ще 10% - оформлення і виплата допомоги на поховання.

Керівництво департаменту та Пенсійного фонду обговорили алгоритм підготовки до роботи у новому приміщенні, кількість спеціалістів, які працюватимуть у ЦНАПі та забезпечення їх оргтехнікою.

«Ми зобов»язані організувати власну роботу і співпрацю таким чином, щоб у подальшому громадян отримали якісні адміністративні послуги», - резюмував директор департаменту Сергій Коваленко.