Представник Уповноваженого ВР з прав людини визнав діяльність міської ради Кропивницького відкритою

Четвер, 17 жовтня 2019 16:46

Сьогодні, 17 жовтня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів робочу зустріч з представником Уповноваженого в південних областях секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександром Остапенком та регіональним представником Олегом Кошовим.

Під час зустрічі Олександр Остапенко відзначив, що регулярно відслідковує діяльність міської ради Кропивницького щодо забезпечення її доступності і наповнення відкритих баз даних. Загалом посадовець  висловив задоволення результатами моніторингу, адже Кропивницький за останні роки зробив значні кроки в тому, щоб стати доступнішим і відкритішим для людей. У міській раді крок за кроком наполегливо працюють в напрямку забезпечення прозорості роботи міської влади.

Єдине, чого в обласному центрі поки не вистачає - приміщення, де люди могли б ознайомлюватися чи вивчати необхідні їм нормативні документи, зазначив Олександр Остапенко.

Андрій Райкович запевнив, що це питання візьме на особистий контроль, і відповідне приміщення виділять у новозбудованому ЦНАПі.

- Влітку ми плануємо прийняти в експлуатацію сучасний  ЦНАП у форматі «Прозорий офіс» і обов’язково передбачимо у ньому таке приміщення, - наголосив Андрій Райкович. – Ми розуміємо важливість такого кроку. І загалом намагаємось робити якомога більше, щоб бути доступними і відкритими для людей. Ми ніколи не ховаємось, йдемо на спілкування з людьми і тримаємо системний зворотній  зв’язок. Постійно проводимо прийоми громадян з особистих питань, чергуємо на «Гарячій Лінії», ведемо сторінки в соціальних мережах, щоб якомога більше людей могли бути почутими.

Олександр Остапенко подякував міському голові за позицію та співпрацю.