Підрозділи ДМС працюватимуть у переддень та день виборів – 30 та 31 березня

Вівторок, 26 березня 2019 15:52

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України. Державна міграційна служба України сприяє тому, щоб громадяни України змогли реалізувати своє виборче право, маючи на руках паспорт громадянина України. Тому у переддень та день проведення виборів 30 та 31 березня 2019 року організовано чергування працівників територіальних органів та підрозділів ДМС на території усієї України – для видачі вже виготовлених паспортів, які доставлені до територіальних органів та підрозділів ДМС.

Разом з тим, ДМС звернулася до ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» з пропозицією розглянути можливість невідкладного виготовлення та персоналізації паспортів громадянина України для їх подальшої оперативної доставки до територіальних органів та підрозділів ДМС.

Крім того, з метою своєчасного отримання паспортів громадянами України ДМС звернулася до Центрів надання адміністративних послуг та центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс» з пропозицією розглянути можливість організації роботи з видачі паспортів у переддень та день проведення виборів 30 та 31 березня 2019 року.