Найближчим часом МВС презентує он-лайн сервіс відновлення посвідчення водія

Четвер, 5 грудня 2019 08:32

МВС представить сервіс, за допомогою якого можна буде замовити або відновити втрачене посвідчення водія он-лайн. Про це сьогодні, 4 грудня, зазначив заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров під час презентації веб-сервісів.

«Не потрібно буде нікуди ходити, все це можна буде зробити або з персонального комп'ютера, або зі смартфона. Це дійсно той сервіс, який показує зміни у взаємодії держави і громадянина», ‑ сказав Сергій Гончаров.

Заступник Міністра повідомив, що для того, аби замовити чи відновити посвідчення водія вам потрібно буде зробити декілька кліків на будь-якому гаджеті.

«Наприклад, ви втратили документи. Що потрібно зробити? Потрібно мати електронний засіб ідентифікації вас, як громадянина, який може бути співставлений з інформацією в реєстрах. Ви заходите в електронний кабінет водія, зазначаєте, що ви тратили посвідчення, надаєте скан-копію медичної довідки про те, що у вас немає протипоказань. Потім обираєте, де вам буде зручно забрати посвідчення водія, сплачуєте 201 гривню бланка і вам надійде повідомлення про те, що можете забрати його в будь-який зручний час», ‑ сказав він.