Центр надання адміністративних послуг міста Кропивницького
Новини

Будівництво сучасного ЦНАПу у Кропивницькому здійснюється відповідно до затвердженого графіку

Четвер, 14 лютого 2019 13:58

13 лютого, міський голова Кропивницького Андрій Райкович проінспектував хід реконструкції новітнього центру надання соціальних і адміністративних послуг.

Роботи на об’єкті почалася у липні 2018 року. Будівельники виконали чималий комплекс робіт, і вже перейшли до оздоблення приміщень. Начальник управління капітального будівництва Сергій Білокінь розповів, що всі роботи виконуються чітко за графіком, на третьому й четвертому поверхах вже встановили сигналізацію, нині триває монтаж панорамних ліфтів.

- Ми чітко розписали календарний графік виконання робіт, і на сьогодні працюємо відповідно до затвердженого плану, відставань фактично немає, – пояснив Сергій Білокінь.

У свою чергу, Андрій Райкович наголосив, що сучасний ЦНАП є надзвичайно значимим для міста, адже має велику соціальну потребу. Міський Центр відповідатиме найсучаснішим вимогам. Тут люди будуть отримувати понад 300 послуг.

- Цей об’єкт нам потрібен був уже вчора, – зробив висновки після інспекції Андрій Райкович. - Людям буде тут комфортно отримувати послуги. Міська рада зробила все необхідне, щоб затвердити в бюджеті необхідні кошти і вчасно їх профінансувати. Всі проплати на придбання необхідних матеріалів відбуваються вчасно. Фінансування йде комбіноване, як із державного бюджету, так і з міського.

Перший етап створення ЦНАПу передбачає безпосередньо реконструкцію приміщення та облаштування і технічне забезпечення центру, під час другого - доводитимуть до ладу навколишню територію та площу перед будівлею. Закінчити будівництво мають у жовтні цього року.

Координатор центру
Антон Шевченко
Відкриття центру надання Адміністративних послуг - це створення доступних і зручних умов для отримання адміністративних послуг громадянам та підприємцям міста Кіровограда. Діяльність центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя та є одним із пріорітетних завдань виконавчого комітету міської ради.
Загальний графік роботи центру
понеділок-четвер
з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
у суботу з 8:00 до 15:00
Адміністратори ведуть прийом:
понеділок-четвер
з 8:00 до 17:00
у п’ятницю з 8:00 до 16:00
у суботу з 8:00 до 15:00
Адреса центру
вул. Велика Перспективна, 41
(Будинок Кіровоградської міської ради)